PDA

View Full Version : [CLOSED] Admin Abuse : koukounara



Hunter12345
07-12-2009, 12:59 AM
Shmera hostara game...kai sto game mphke enas user me acc name ''koukounara''....egw opws kai oi perissoteroi eixa diavasei to msg pou spammaran ta bot oti otan vlepete enan koukounara na ton kanete kick gt einai spoof.....to idio m legane kai oi alloi admins pou htan ingame.....!etc kai ton ekana kick....tote ekeinos m ekane unost to game...! wstoso ta manners tou den htan ka8olou kala kai eixe ena alazwniko ufaki...se oti elege....kata pasa pi8anothta einai haked to acc tou...giati mporouse na run ta commands....egw ksafnika twra pou ksanabhka bnet...eida oti exw ginei automatws kai ws dia mageias demoted apo admin...xwris post...xwris reason xwris...tpt...parakalw apo kapoion root admin na me ksanakanei admin kai na dialeukan8ei to zhthma me to acc tou ''koukounara'' gia na kseroume pia ti prepei na kanoume ! euxaristw!

Try2KiLLmE
07-12-2009, 01:02 AM
Kalitera na stilis ena Private message se kapion armodio px KiTz gt kata pasa pi8anotita o koukounara pou ekanes kick na itan o (lewnidas) dld o real koukounara kai pou einai ipeu8inos tis nol;)

sporos21
07-12-2009, 01:03 AM
bsk simplirose swsta tn forma k
exeis kana ss i kati gia apodiksi ??

PaRaFrOnAss
07-12-2009, 01:08 AM
egw se ekana remove apo admin, gt mou eipe o koukou oti ton kickares etc stegna.

Hunter12345
07-12-2009, 01:08 AM
Pou na kserw oti eprepe na krathsw kai ss....padws ta paidia pou htan sto game mporoun na to pistopoihsoun! allwste to demote m den ekshgeitai diaforetika!kai siga mwre ti exei h forma mas douleueis?allwste den uparxei katallhlo section gia to sugekrimeno post!

Hunter12345
07-12-2009, 01:10 AM
egw se ekana remove apo admin, gt mou eipe o koukou oti ton kickares etc stegna.

Egw opws kai oloi mesa sto game eixame dei to message tou bot to opoio spammare na ton kanoume kick giati einai spoof...den h8ela na diakindneusw kai skopeua na kanw post edw gia eksakrivwsh!ti na kaneis otan 8 atoma s lene kick kick kick kai na se vrizoune kiolas...8a eprepe na vgalei kati allo na mas enhmerwsei!

Twra auto einai monimo...den mporei na ginei gia na apokatasta8w sthn prohgoumenh m katastash?den einai oti to ekana me kakh pro8esh apla etc pisteua oti eprepe na praksw kalutera ws admin :S pou na kserw oti 8a vrw kai ton bela m :S

PaRaFrOnAss
07-12-2009, 01:31 AM
Telos panton, ta dikeomata sou ksana dothikan.

Topic closed!