PDA

View Full Version : [DENIED] Admin Abuse : Disturbed/Flash_Royal



Eulogison
19-07-2009, 12:32 AM
Kalispera,

Molis teleiwsa ena "tragiko" na to pw game sto opoio ypirxan 2 admin

Disturbed kai Flash_Royal

xoris na tous gnorizw i na exoun kanei kati to idietero se mena i genika, parakalw na dosete ligo prosoxi sto ti peripou egine

Apo oso katalava o disturbed kleidose gia na min dexete commans apo ton allo admin kai ekane kick ena player o opoios symfona me ton allo eixe prob to pc...

To game synexistike me antalagi diaforwn sxoliwn metaxy tous kai arketa leave apo oti fantazete.

To apotelesma na minei stin mia plevra disturbed + allos enas kai apo tin alli egw me ena palikari kai to Flash_Royal o opoios kathotan kai kouniotan opote ithele kai pigene kai psofage gia na lixei leei to game na swsei to replay gia na kanoun ton allon ban.

Emena prosopika de me endiaferei to otidipote exoun metaxy tous kai oute thelw na anakateutw kai oute skopevw.

Alla den mporei twra na kathete kai na mas xalaei to game epeidei etsi tou irthe.. dld eleos, as epeze kanonika kai sto telos as ekane save replay kai ban... pio einai to kako dld?

Eprepe na spatalisei kai to xrono mou kai twn allwn?

Ti na pw... de xerw..

Vercis
19-07-2009, 01:33 AM
Θα σε παρακαλουσα πολυ να ποσταρεις τυχον screenshots ή replay για να σχηματιστει μια πληρης εικονα!

Eulogison
19-07-2009, 01:38 AM
Dystixos den evgala tpt, de perimena na katalixei etsi.

Kai ekana mono save game ... den exw replay...

Den krataw kakia sta pedia... alla einai tragiki i symperifora pistevw

aenaon11880
19-07-2009, 08:54 AM
file mou xwris replay den nomizw na ginei tipota :/einai duskolo na basizesai mono sta logia (pada filika)

MvP-
19-07-2009, 09:48 AM
dn ginete tpt xwris ss i replay man dikio exoun ta paidia. o disturber exei gini ban se 2 bots parakalw pes mas se pio bot itan to game. ty

WiCkeDS0uL
19-07-2009, 04:03 PM
xwris replay i ss file mou den apodikniis tpt kai afou den tous kratas kakia tote gt ekanes afto to post?gia na to metadwseis mono...?tha borouses na to kratiseis gia sena tespa...kai einai disturbed i disturber to name tou 1 admin?(gt ton ksero ton disturber real life kai einai kai banned se 2 bot) ..

Black.Lady
19-07-2009, 10:01 PM
Den yparxoun apodeikseis. To thread klidwnete.
Opoios 8elei na kanei report admin parakaleite na akolou8isei auton ton odigo. http://www.dota-alliance.com/board/showthread.php?t=1905

D0MeNiCa
20-07-2009, 08:19 PM
Xoris apodikseis to etima aporiptete.