PDA

View Full Version : [DENIED] Admin Abuse : Lazarosg



Izzi
15-05-2009, 04:18 PM
Einai mia apantisi pros ton filtato Playlandos kai anaferomenos sta sta 2 thread pou ekane o j3r0n1m0_ :
1) http://dota-alliance.com/board/showthread.php?t=525 kai
2) http://dota-alliance.com/board/showthread.php?t=526

Mias kai prolaves na kaneis kaneis lock ta threads Playlandos, anoigw loipon ena neo thread gia na mporesw na sou kanw kapoies erwtiseis pou 8elw. Sou moiazw gia mlkas ? Pisteueis oti exw provlima orasis ?
Diladi anti na guriseis na peis oti ekanes la8os kai na peis exete dikio mas tin les kai apo panw.

Pynos
15-05-2009, 04:27 PM
Αφού το παιδί ξέχασε να γράψει unban ρε. Κατά τ άλλα το έλυσε το θέμα.

Κ εσύ ρε j3r0n1m0_ απαράδεκτος, να μη κρατάς ss τα μπινελίκια που ρίχνεις σε pm? Πως θα σε κάνουμε unban μετά ;

Αυτή η μανία με το lock των threads παρατραβάει λίγο

j3r0n1m0_
15-05-2009, 04:30 PM
wraia ws edw..dikaiwnomai..dn postara mono gia to unban(auto mas eleipe na min ginei) alla kai gia to demote i' warn ston Lazarosg..dn mporei etc sto akiro na bannarei..xwris na 3erei ta rules..
perimenw tin apopsi tn ipeu8inwn..

Izzi
15-05-2009, 04:31 PM
To dexomai re c. Oloi kanoun la8oi kai logiko na sumvainoun, alla oxi na gurnaei na mou tin leei kioals oti den vlepw kala apo tin stigmi pou ekane to edit meta to diko mou post.

zimba
15-05-2009, 04:32 PM
Poli kala ekanes kai xekinises neo thread!
Imarton,min kanete lock ta topic otan den exei li8ei to 8ema!
8a pw ta pramata me tin sira:
1) Pote den kanoume ban,gti apla den exoume to dikeoma otan kapios mas vrizei me whisp!Ta whisp einai private dialogos opote den iparxei kamia periptosi na banaroume ton user/admin!
2)Teleutea fora pou xarizete ston Lazaosg mias kai exoune akoustei paromia parapona pros to prosopo tou!Ali8ia,pou einai autos o admin sto forum?Den ton vlepw na simetexei ka8olou,oxi apla na imaste admin in bnet kai na grafoume sta @@ mas to forum..
Ama 8es na eisai admin prepei na asxolise padou!
3)Min xanaklidosete post kanenos,mono o koukounara exei to dikeoma na to kanei!Me to na pernei kapios ti dikia tou apofasi den telionei kai to thread p anixe kapios gia kapio logo!
Lipon,to 8ema xananixe,apo mena na do8ei mia eukeria akoma ston user gia tous profaneis logous!Exei 3 post genika,pio polla apo ton admin p ton ekane ban...