PDA

View Full Version : [ACCEPTED] Unban Request : Louk



RunForYourlif3
10-02-2011, 11:58 AM
Eleos Unban RequestYour Battle.Net nickname: Louk
Game name: arxxxxx
Admin name: Meproyouvlima an thimame kala
Reason: Ruingame...! Tha trelatho
Time of event: den thimame
Further details: Eixa share ton char mou se olous mou poulisan ta items piga mid na dei o admin oti den exo items kai oti ta poulisan Kai me skotose kai mou ekane ban gia ruingame...!

Be_Strong
10-02-2011, 12:29 PM
+1 στο unban request σου.Gια τα περαιτέρω έχω αναφερθεί εδώ: http://www.mymgn.com/board/showthread.php?65726-Admin-Abuse

G0SUGAMER
10-02-2011, 02:17 PM
+1 sto unban Sou pistebw sou aksizei mia deuteri eukairia GL!

Psolobixtis
10-02-2011, 08:56 PM
Eleos re file ti ekane to palikari?? axaxxaxa geleios apla.to paidi to kserw arketa kala k einai gamw ta atoma aposo ton kserw mesa apta games.dld ti na pw pio anousio ban apauto dn prepei na uparxei.

rowi_14
11-02-2011, 04:20 PM
exoun dikio ta paidia....prepei omws kai sena file na s ginei mathima na min kaneis se opoion kai opoion share ton char sou... :P ... +1 sto unban s

RunForYourlif3
11-02-2011, 09:16 PM
To xero oti ekana malakia Pou ekana share apla an deite tous eipa 1-2 Min afk na kano post gia ton admin pou ekane ban se Losc connection Kai mexri na mpw sto site kai na mpw sto game Mou ta eixan Poulisi Xero oti ekana malakia...!A kai kati allo MIlisa ston admin Tou eipa na erthei na pei ti gnomi tou mou eipe meta to game mou kai den eida na ekane post...!i na eipe ti gnomi tou

KirChhOff
11-02-2011, 10:05 PM
MIlisa ston admin Tou eipa na erthei na pei ti gnomi tou mou eipe meta to game mou kai den eida na ekane post...!i na eipe ti gnomi tou

Χωρίς screenshot τσάμπα κουράζεσαι και γράφεις...
+1 στο unban σου btw.

RunForYourlif3
11-02-2011, 10:35 PM
Den xero giati alla exoun ginei 2 Epipleon Unban request Den xero giati to ena to ekana sta Nol eleos kai to allo sta eleos unban requests Please an ginete ta 2 Epipleon Graveye..!

alexic
13-02-2011, 09:13 PM
21:01 [All] Louk: Eimai sto pano rune xoris etimes
21:03 [All] Louk: skotoste me
21:06 [All] Louk: sta arxidia mou
21:09 [All] Louk: sory pou brizo

To ''skotoste me'' είναι gameruin.
Παρόλα αυτά λόγο της ιδιαιτερότητάς της κατάστασης θα γίνεις unban.

User Louk unbanned.

Εντός μίας εβδομάδας θα περαστεί το Unban σου στο battle.net.


Unban Request / Accepted
Topic Closed.