PDA

View Full Version : [ACCEPTED]Unban Request: ALKIVIADISxELx



ALKIVIADISxELx
21-02-2011, 04:31 PM
Eleos Unban RequestYour Battle.Net nickname: ALKIVIADISxELx
Game name: AR114277
Admin name: PokopikosGR
Reason: Leaver
Time of event: 2010-12-14
Further details:[I] πραγματικα ηταν λαθος μου...
δεν επρεπε να κανω leave βασικα μισω και οσους κανουν και χαλανε τα game...
αλλα να πω τιν αληθεια πειναγα πολυ και μολις μου ειπαν ετοιμο το φαι εφυγα τρεχοντας...
λοιπον ζητω unban το account δεν θα επαναληφθει...

KirChhOff
21-02-2011, 05:22 PM
Απαράρεκτος.. Αφού πεινούσες τόσο πολύ και περίμενες από στιγμή σε στιγμή να πας να φας, γιατί μπήκες σε game?
[Eleos]: [ALKIVIADISxELx] has played 96 games. Average loading time: 10.62 seconds. Min stay: 9%. Average stay: 90%. First game: 2010-06-19. Last game: 2010-12-14.
Δεν Έχεις και το καλύτερο δυνατό stay rate αλλά πιστεύω σου αξίζει μια δεύτερη ευκαιρία μιας και δεν έχεις ξαναδώσει αφορμές.
Υ.Γ:
Κάνε edit post πατώντας αυτό: http://i51.tinypic.com/549k6o.jpg

Τα στοχεία που θα χρειαστείς:

[Eleos]: [ALKIVIADISxELx] was banned by [PokopikosGR] on 2010-12-14 (AR114277) because: [leaver]

Στη συνέχεια προσπάθησε να επικοινωνίσεις με τον admin να έρθει να πει την γνώμη του επί του θέματος.

alexic
21-02-2011, 05:25 PM
[Eleos]: [ALKIVIADISxELx] was banned by [PokopikosGR] on 2010-12-14 (AR114277) because: [leaver]

Έχεις 2 μέρες να βρεις τον admin για να μας πει την γνώμη του σχετικά με το ban..
Aν σε αγνοήσει κράτα ss και κάνε post εδώ.
Μπορείς να του στείλεις μήνυμά στο forum ή να αφήσεις comment στο profile του.

ALKIVIADISxELx
21-02-2011, 08:05 PM
Απαράρεκτος.. Αφού πεινούσες τόσο πολύ και περίμενες από στιγμή σε στιγμή να πας να φας, γιατί μπήκες σε game?
[Eleos]: [ALKIVIADISxELx] has played 96 games. Average loading time: 10.62 seconds. Min stay: 9%. Average stay: 90%. First game: 2010-06-19. Last game: 2010-12-14.
Δεν Έχεις και το καλύτερο δυνατό stay rate αλλά πιστεύω σου αξίζει μια δεύτερη ευκαιρία μιας και δεν έχεις ξαναδώσει αφορμές.
Υ.Γ:
Κάνε edit post πατώντας αυτό: http://i51.tinypic.com/549k6o.jpg

Τα στοχεία που θα χρειαστείς:

[Eleos]: [ALKIVIADISxELx] was banned by [PokopikosGR] on 2010-12-14 (AR114277) because: [leaver]

Στη συνέχεια προσπάθησε να επικοινωνίσεις με τον admin να έρθει να πει την γνώμη του επί του θέματος.

να σε καλα αδερφε... ευχαριστω πολύ.

---------- Post added at 08:05 PM ---------- Previous post was at 07:47 PM ----------

παιδες του εστειλα προσωπικο μηνυμα δεν ξερω πως αλλιως να τον βρω και δεν χερω πως να κανω sign το μηνυμα που του εστειλα.

ALKIVIADISxELx
21-02-2011, 08:24 PM
Re sy file afou pinouses toso polu gt bikes se game? -1 apo mena!


να σου πω λαθος αν και νομιζω οτι ειχαν γινει κανα 2 leave μεχρι να φυγω εγω... αλλα anyway σκεψου πως εγινε παιζω πειναω και εκει που εχω ξεκινησει αρχιζω μυριζω το φαι και μετα ακου και τι μαγικη λεξη ετοιμο το φαι ελατε να φατε οπως καταλαβενεις ζεστο μολισ ωγικε το μυριζεις πεινας οποτε δεν μπορεσα... αλλα και παλι λεω και εγω τρελενομαι οταν φευγουν και χαλανε τα game...

PokopikosGR
21-02-2011, 09:32 PM
Για να είμαι ειλικρινής,το παληκάρι δεν το θυμάμαι,ούτε και το game στο οποίο έγινε ban.Ο λόγος για τον οποίο έκανε το leave είναι ψιλοαστείος,και για σοβαρότερους λόγους εγώ προσωπικά δεν έχω κάνει leave.Το θέμα είναι πως επειδή ακριβώς δεν θυμάμαι το game και τις συνθήκες,δεν μπορώ να ξέρω τι ισορροπίες υπήρχαν και κατά πόσο χάλασαν.Γι 'αυτό το λόγο δεν θα δώσω ούτε -1 ούτε +1,απλά τ'αφήνω εξ'ολοκλήρου στο staff.
Ευχαριστώ.

alexic
22-02-2011, 12:25 PM
[Eleos]: [ALKIVIADISxELx] has played 96 games. Average loading time: 10.62 seconds. Min stay: 9%. Average stay: 90%. First game: 2010-06-19. Last game: 2010-12-14.

Δεν έχεις τα καλύτερα στατιστικά και είσαι ακριβός στο όριο. Εφόσον δεν έχεις απασχολήσει στο παρελθόν το forum θα γίνεις Unban όμως πρέπει να ανεβάσεις το stay rate σου αλλιώς δεν θα γίνει δεύτερη αίτηση σου δεκτή.

User ALKIVIADISxELx unbanned.

Εντός μίας εβδομάδας θα περαστεί το Unban σου στο battle.net.


Unban Request / Accepted
Topic Closed.