Results 1 to 6 of 6

Thread: questions

  1. #1
    Rank: Apprentice
    • Join Date: Oct 2012
    • Posts: 50

    Lightbulb questions

    λοιπόν.
    για αρχή επιτρέπεται το addon για τα mana bars?
    γενικά ποιά επιτρέπονται? πχ warkeys.


    εάν ναι , μπορεί κάποιος να μου δώσει ενα link για τα manabars?


    thank you in advance.
    The bird of the hermes is my name .

    Eating my wings to make me tame.



  2. #2
    Rank: Board General
    • Join Date: Jan 2011
    • Posts: 2,001

    Default

    Quote Originally Posted by ksaplostras View Post
    1.6 Κατάχρηση λογισμικού

    Απαγορεύεται και τιμωρείται αυστηρά κάθε χρήση λογισμικού (πχ. maphack) που μπορεί να δώσει άδικο πλεονέκτημα σε ένα χρήστη.
    Επίσης, τιμωρείται αυστηρά η κατάχρηση οποιουδήποτε bug στο εμπλεκόμενο λογισμικό (Warcraft, DotA map, GHost++).
    αρα απαγορευεται και το mana bar και οτιδηποτε μπορει να σου δωσει προβαδισμα.

  3. #3
    Rank: Clan Pipe Chief
    • Join Date: Jul 2012
    • Posts: 915

    Default

    Quote Originally Posted by GlenQuagmire View Post
    αρα απαγορευεται και το mana bar και οτιδηποτε μπορει να σου δωσει προβαδισμα.
    Μα δεν ειναι καποιο ειδος προβαδισματος. Τα lescos ειναι προβαδισμα, γιατι σου μειωνει το χρονο μεταξυ τα skills, αλλα αυτο επιτρεπεται. Τα προγραμματα που σου αλλαζουν το terrain επιτρεπονται, αρα γιατι οχι και αυτο.
    Για οποιον δεν ξερει, το mana bars add on σου δειχνει τα mana bars κατω απο το hp bar των παικτων

    ( Click to show/hide )


    ❒ Κλείσε ❒ 'Οχι εσύ κλείσε ❒ Εσύ ❒ Όχι εσύ ❒ Εσύ ❒ Εσύ ❒ Εσύ ❒ Εσύ ❒ Εσύ ❒ Εσύ ✔ Κλείσε το θερμοσίφωνο μωρή ηλίθια θα ανατιναχθεί το σπίτι.


  4. #4
    Rank: Apprentice
    • Join Date: Oct 2012
    • Posts: 50

    Default

    το θέμα είναι ότι δεν έχω ούτε καν lescos προς αποφύγη ban. Γενικά δεν έχω βάλει τίποτα στο warcraft 3 tft μου. παίζω με παρθένο υλικό με άλλα λόγια.μπορεί να μου απαντήσει κανένας υπεύθυνος γι'αυτό το θέμα?
    The bird of the hermes is my name .

    Eating my wings to make me tame.



  5. #5
    Rank: Board General
    • Join Date: Jan 2011
    • Posts: 2,001

    Default

    εδω ο πρωην Head Admin της NoL, K[a]ne, ειχε δηλωσει οτι δεν ειναι απαγορευμενα. απο τοτε βεβαια εχουν αλλαξει πολλα, οπως και οι κανονες, και ειναι λιγο περιεργη η κατασταση. θα ειδοποιησω εναν head να σου δωσει σαφη απαντηση.
    At the moment κλειδωνει.

  6. #6
    Rank: Head Peon
    • Join Date: Oct 2009
    • Posts: 3,273

    Default

    Τα Mana Bars είχαν απαγορευτεί εκ των υστέρων γιατί μπορούν να λειτουργήσουν ως maphack και να σου δείχνουν που βρίσκονται οι αντίπαλοι (υπήρχε ένα bug δε ξέρω αν υπάρχει ακόμα).

    Quote της χρονιάς 2013:
    ( Click to show/hide )

    (Σε admin abuse report για "άκυρο ban για mh".)
    Quote Originally Posted by pondering View Post
    Pantws fyi to mh htan kleisto apo thn stigmh pou to eides kai meta. To exw mono kai mono otan eimai apolyta sigouros oti kapoios paizei me mh kai mono tote to anoigw opote min dikaiologeis ton eauto sou oti exases logw autou. Ta leme se kapoio allo game pou tha xaseis apo mena.


Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •